2103
2018
çamaşır makinesi servisi, beyaz eşya servisi, tamirci

Çamaşır Makinesi Servisi - Arızaları

Çamaşır Makinesi Artık Çalışmıyor

Her hane bugün bir çamaşır makinesine sahiptir. Sonuç olarak, çamaşır makinesi hasarı riski de artmaktadır. Bazen, çamaşır makineleri otomatik olarak kapanır, böylece makine yıkandığında yükleme kapağı yanlışlıkla açılmaz. Ancak, bu zorunlu kapanma etrafında sorunlara yol açabilir, böylece çamaşır makinesi çalışmaz. İşte böyle bir durumda işinin ehli tamirciniz, Deniz Beyaz Eşya Servisini aramalısınız. Deniz Beyaz Eşya Servisi çamaşır makinenizdeki hataları hızla bulur ve giderir.

Geniş Kapsamlı Elektronik Veya Mekanik Problem Çamaşır makinenizde elektronik veya mekanik bir problem mi oluştu. Hemen panik yapmayın çamaşır makinesini tekrar takın ve iki dakika bekleyin. Şimdi çamaşır makinesi açılmalıdır. Bu işlem su seviyesi sensörünü kapatır ve kilidi serbest bırakır. Fakat çamaşır makineniz birkaç dakika sonra hala kapalıysa, elektrik sisteminde veya elektronikte veya mekanikte her şey gerçek bir arızaya işaret eder. Böyle bir durumda daha büyük problemlere yol açmadan Deniz Beyaz Eşya Servisinize ulaşın.

Arızalı pompa ile açık makine

Arızalı pompa durumu geçici bir kusur olabilir. Örneğin, yanlışlıkla yıkanmış olan ve şimdi pompanın kova tekerleği sıkışan maddeler olabilir. Bu nedenle, önce suyu manuel olarak boşaltmanız gerekir. Suyu manuel olarak boşaltmanıza rağmen pompa arızası giderilmediyse, Beyaz eşya tamirciniz DENİZ BEYAZ EŞYA SERVİSİ’ne ulaşmanız gerekmektedir. Çamaşır Makineleriniz ve tüm beyaz eşya tamir ve bakım işlerinde her zaman yanınızdayız. Deniz Beyaz Eşya Servisi