0402
2018
çamaşır makinesi neden sıkmaz, Çamaşır makinesi neden sıkmaya geçmez, çamaşır makinesi sıkma çalışmıyor, çamaşır makinesi sıkma problemi ve çözümü, Çamaşır makinesi, neden, sıkmaya ,geçmez?

Çamaşır makinesi neden sıkmaya geçmez?

Bu tip durumlara bir çok sorun sebep olabilir. Pompasında sıkıntı olabilir. Suyu atamadığı sıkma yapmaz. Motorda sıkıntı olabilir. Kömürü bitmiş olabilir veya motorun kendisi bozulmuş olabilir. Böylesi durumlarda çamaşır makinesi servisi olan DENİZ TEKNİK SERVİS sorunu gidermek amacı ile uygun fiyat garanti ve gerekli olan donanımla hizmetinizdedir. Bu durumda motor kollektörleri zarar görmüş olabilir ayni zamanda aynı sıkıntı ana karttan da yapıyor olabilir. Beyazesya servisimiz bu gibi teknik arızaları çözmekte ehildir.

Sıkma programının iptal edilmesi durumunda makine sıkma yapmayacaktır. Çamaşır makinesinin panelinde bulunan ”Sıkma” tuşundan sıkma programı aktif/ pasif hale getirilebilir. Sıkma tuşuna her bastığımızda sıkma devir hızları arasında geçiş sağlanacaktır. Öncelikle Makinemizin Suyu Boşaltıp Boşaltmadığından Emin Olalım..! Suyunu Boşaltmayan Yada, Suyunu Tamamen Boşaltmayan İçinde Azda Olsa Su Bırakan Makine Sıkma Proğramına Geçmez. Akla Gelen İlk İhtimal ..! Pis Suyu Dışarı Atan Pompa Moturunun Özelliğini Kaybetmiş Olması Yada Yanmış, Bozulmuş Olmasıdır. Yanan Pompa Suyu Hiç Bir Şekilde Boşaltmaz