0402
2018
Çamaşır makinesi neden kazanı dönmez, kazan dönmüyor, neden kazan dönmez, çamaşır makinesi, çamaşır makinesi kazanı, çamaşır makinesi kazan problemi

Çamaşır makinesi neden kazanı dönmez?

Bazı yeni modellerde ana karttan veya motor kartindan ötürü böyle sıkıntılar çıkabilir Eski modellerde ise genelde motor kayışı veya motorun arızalanmasi sonucu çamaşır makinesinin kazanı dönmeyebilir. Böyle arızalarla karşılaşmamak için ağır yük atmayın. Yorgan yolluk v.b. Aynı zamanda sürekli çalişan çamaşır makinesinde bu tip sorunlar çıkabilir. Böylesi durumlarda çamasır makinesi ustası olarak servisimiz olan DENİZ TEKNİK SERVİS sorunu gidermek amacı ile hizmetinizdedir.

Çamaşır makinesinin kazanı makinesinde bulunan en önemli parçalardan sadece biridir. Makinenin içerisinde bulunan çamaşırların yıkanması için mutlaka kazanın sağlam olması gerekir. Çamaşır makinesinde bulunan bütün parçalara ayrı bir görev düşmüştür ve işlerinden birisinin arızalanması halinde makine çalışmaz. Çamaşır Makinesi Malzemenin değişimi için cihazın ön ve üst parçalar komple sökülür. Kazan dışarı alınıp bağlantı yerlerinden iki parçaya ayrılır. Tambur milden sökülür ve iç kazan dışarı alınır. Kazan üzerindeki gömülü rulmanlar sökülür, mil'in eski kondisyonunda çalışabilmesi için üzerinde oluşan korozyon temizlenir.